Невралгія трійчастого нерва

Це стан, який викликає больові відчуття, схожі на удар струмом, з одного боку обличчя. Цей хронічний больовий синдром вражає трійчастий нерв, який передає відчуття від обличчя до мозку. При невралгії трійчастого нерва, навіть легка стимуляція обличчя - наприклад, під час чищення зубів або нанесення макіяжу - може викликати нестерпний біль.

Невралгія трійчастого нерва може прогресувати і спричиняти триваліші та частіші напади пекучого болю.
Завдяки різноманітності доступних методів лікування, наявність невралгії трійчастого нерва не обов'язково означає, що ви приречені на життя з болем. Зазвичай лікарі можуть ефективно впоратися з невралгією трійчастого нерва за допомогою ліків, ін'єкцій, хірургічного втручання та апаратних методів.
Зазвичай проблема полягає в контакті між нормальною кровоносною судиною - в даному випадку артерією/веною і трійчастим нервом в основі мозку. Цей контакт чинить тиск на нерв і призводить до порушення його функціонування.

Хоча здавлювання кровоносною судиною є однією з найпоширеніших причин невралгії трійчастого нерва, існує також багато інших потенційних причин. Деякі з них можуть бути пов'язані з розсіяним склерозом або подібними захворюваннями, які пошкоджують мієлінову оболонку нервів. Невралгія трійчастого нерва також може бути викликана пухлиною, що здавлює трійчастий нерв.

Невралгія трійчастого нерва також може виникати через ураження головного мозку або інші аномалії. В інших випадках причиною невралгії трійчастого нерва можуть бути хірургічні травми, інсульт або травма обличчя.
Записуйтесь на прийом
Якщо ви лікуватиметесь у нас, консультація — безкоштовна.
Вартість консультації покриє частину курсу лікування.
All rights reserved
Brainspot 2021-2024
Україна, місто Львів,
вул. Замарстинівська, 127
(вхід із вулиці Торф'яної)