Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо!

Або ж зателефонуйте нам самі:

+380982387778

Фіброміалгія

Це розлад, що характеризується поширеним м'язово-скелетним болем, який супроводжується втомою, порушеннями сну, пам'яті та настрою. Дослідники вважають, що фіброміалгія посилює больові відчуття, впливаючи на те, як головний і спинний мозок обробляє больові та небольові сигнали.
Симптоми часто починаються після певної події, наприклад, фізичної травми, операції, інфекції або значного психологічного стресу. В інших випадках симптоми поступово накопичуються з плином часу без єдиного провокуючого фактора.

Жінки більш схильні до розвитку фіброміалгії, ніж чоловіки. Багато людей, які страждають на фіброміалгію, також мають головний біль напруги, розлади скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС), синдром подразненого кишківника, тривогу та депресію.
Багато дослідників вважають, що фіброміалгія виникає через біохімічні зміни в мозку, які включають аномальне підвищення рівня певних хімічних речовин, які сигналізують про біль.

Крім того, больові рецептори мозку, схоже, розвивають своєрідну пам'ять про біль і стають чутливими, тобто вони можуть надмірно реагувати на больові та небольові сигнали.

Існує декілька факторів, які призводять до цих змін, зокрема:
  • Генетика. Оскільки фіброміалгія, як правило, передається по спадковості, можуть існувати певні генетичні мутації, які можуть зробити вас більш сприйнятливими до розвитку даного розладу.
  • Інфекції. Деякі захворювання можуть викликати або посилювати фіброміалгію.
  • Фізичні або психологічні перевантаження чи травми. Фіброміалгія іноді може бути спровокована фізичною травмою, наприклад, автомобільною аварією. Тривалий психологічний стрес також може спровокувати цей стан.
Записуйтесь на прийом
Якщо ви лікуватиметесь у нас, консультація — безкоштовна.
Вартість консультації покриє частину курсу лікування.
All rights reserved
Brainspot 2021-2024
Україна, місто Львів,
вул. Замарстинівська, 127
(вхід із вулиці Торф'яної)