Депресія

Розлад настрою, який викликає стійке відчуття смутку та втрати інтересу до життя. Вона також називається “великим депресивним розладом” або “клінічною депресією
Депресія впливає на те, як ви почуваєтеся, думаєте і поводитеся, і може призвести до різноманітних емоційних і фізичних проблем. У вас можуть виникнути проблеми з виконанням звичайних повсякденних справ, а іноді вам може здаватися, що життя не варте того, щоб його проживати.

На жаль, навколо депресії існує багато стигм. Депресія - це не слабкість чи вада характеру. Це не просто поганий настрій, і люди, які переживають депресію, не можуть просто вийти з неї. Депресія- це поширений, серйозний, але виліковний стан. Якщо у вас депресія, ви не самотні. Від неї страждають люди різного віку, раси та біологічної статі, незалежно від рівня доходу та освіти. Приблизно кожна шоста людина в певний момент свого життя переживає великий депресивний епізод, а до 16 мільйонів дорослих щороку страждають від клінічної депресії. Існує багато типів симптомів, які є проявом депресії.

Достеменно невідомо, що саме викликає депресію. Як і у випадку з багатьма психічними розладами, це може бути пов'язано з різними факторами, такими як:

  • Біохімічні зміни в мозку. Нейромедіатори - це біологічно активні хімічні речовини, головним завданням яких є передача сигналів у нервовій системі. Вони можуть відігравати роль у виникненні депресії. Недавні дослідження показують, що зміни у функціонуванні та дії цих нейромедіаторів, а також у тому, як вони взаємодіють з нейроциркуляторними шляхами, що беруть участь у підтримці стабільності настрою, можуть відігравати значну роль у розвитку депресії та її лікуванні.
  • Гормони. Зміни в гормональному балансі організму можуть бути причетні до виникнення або запуску депресії. Гормональні зміни можуть відбуватися під час вагітності та протягом декількох тижнів або місяців після пологів (післяпологовий період), а також внаслідок проблем зі щитовидною залозою, менопаузи або низки інших станів.
  • Спадкові особливості. Депресія частіше зустрічається у людей, чиї родичі також мають цей стан.
Записуйтесь на прийом
Якщо ви лікуватиметесь у нас, консультація — безкоштовна.
Вартість консультації покриє частину курсу лікування.
All rights reserved
Brainspot 2021-2024
Україна, місто Львів,
вул. Замарстинівська, 127
(вхід із вулиці Торф'яної)