Розлади харчової поведінки

Це серйозні захворювання, які впливають як на фізичне, так і на психічне здоров'я. Ці стани включають проблеми з тим, як ви їсте, що думаєте про їжу, проблеми з вагою, а також з вашою харчовою поведінкою. Ці симптоми можуть впливати на ваше здоров'я, емоції та здатність функціонувати у повсякденному житті.
За відсутності ефективного лікування розлади харчової поведінки можуть стати довготривалими проблемами, а в деяких випадках можуть призвести до смерті. Найпоширенішими розладами харчової поведінки є анорексія, булімія та переїдання.

Більшість розладів харчової поведінки пов'язані з надмірною концентрацією уваги на вазі, формі тіла та їжі. Це може призвести до небезпечної харчової поведінки. Така поведінка може серйозно вплинути на здатність отримувати необхідне організму харчування. Розлади харчової поведінки можуть завдати шкоди серцю, травній системі, кісткам, зубам і порожнині рота. Вони можуть призвести до інших захворювань. Вони також пов'язані з депресією, тривогою, самоушкодженням, суїцидальними думками та поведінкою.

За умови належного лікування ви можете повернутися до здорового харчування і навчитися думати про їжу та свій організм більш здоровим чином. Ви також зможете повернути назад або зменшити серйозні проблеми, спричинені розладом харчової поведінки.
Точна причина розладів харчової поведінки невідома. Як і у випадку з іншими психічними розладами, причини можуть бути різними, наприклад:

  • Генетика. Деякі люди можуть мати гени, які підвищують ризик розвитку розладів харчової поведінки.
  • Біологічні фактори, такі як біохімічні зміни в головному мозку, можуть відігравати певну роль у виникненні розладів харчової поведінки.
Записуйтесь на прийом
Якщо ви лікуватиметесь у нас, консультація — безкоштовна.
Вартість консультації покриє частину курсу лікування.
All rights reserved
Brainspot 2021-2024
Україна, місто Львів,
вул. Замарстинівська, 127
(вхід із вулиці Торф'яної)